ankara
Evden eve Taşımacılık 7/24 Hizmet

Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Özen nakliyat eşya depolama ihtiyaçlarını karşılamak için 2019 yılında profesyonel akıllı eşya depolama sistemini faaliyete geçirmiştir. Eşya depolama Akıllı depo , eşyalarınızın konteynerler içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Bu akıllı depolar sadece kişiye özel (kişisel) olarak tasarlanmıştır. Başka eşyalarla karışma imkanı yoktur. Depolama alanımız güvenilir, temiz ve sigortalıdır.

Akıllı Depo

Depolama konteynırları eşyalarınızın taşınacağı araçlar içerisinde evinize kadar gelmekte ve direk olarak ambalajlanarak konteyner içerisinde muhafazaya başlanmaktadır. Bu neden ile tekrar depolarda yükleme boşaltma olmayacağı için eşyalarınızın hasar görme olasılığı da azalmaktadır. Herhangi bir sorunda depoya giren eşyalarınız firma sorumluluğumuz altındadır.

Birçok evden eve nakliyat firması Geleneksel bodrum altı, apartmanlar da bulunan sığınaklarda eşya depolama hizmeti sunulmaktadır. Eşyalarınızı depolara koymadan önce depolama tesislerini yerlerinde görmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede yıllarca kalabilecek olan malzemelerini güven altında tutabilirsiniz.

akıllı depo
akıllı depo

Fazla Eşya Depolama

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. akıllı depo ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir.

Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Depolama

Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertizlerimiz evinize gelerek nakliye için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar.

Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

Neden Depolama

  • Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı kiralık depolar da saklayabilirsiniz.
  • Atılmasını istemediğiniz hobi eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
  • Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı saklayabilirsiniz.
  • Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolama alanında tutabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere hangi şehir olursa olsun konteynırlar içeresinde kapınıza kadar gelmektedir.
  • İsterseniz de ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.