Evden Eve Nakliyat Asansörlü taşımacılık

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertiz (yardımcı personelimiz) gönderilir. Ankara asansörlü nakliyat şirketimizin asansör sistemini kullanmak nedeni ile diğer nakliyat ücretlerine göre biraz daha fazla olmaktadır. Fakat diğer nakliyatlara göre daha kısa ve karmaşık olmayan bir taşınma olmaktadır. Bunun yanında yüksek katlı apartmanlarda oturan kişilerin başka bir şansı neredeyse yoktur. Taşıma işleminin yeni taşınacağı evinizin Ankara merkezli Asansörlü Özen nakliyat tarafından kendi kapalı kasa araçlarımız ve uzman personellerimiz ile nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

evden-eve-asansorlu-nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat hizmetleri

Ankara da asansörlü nakliyat  ve taşımacılık yapan firmalar bulunmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firmaları içerisinde seçim yapabilmeniz için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Profesyonel uzman kadromuz ve kendimize ait nakliyat asansörlerimiz ile evinizi en iyi şekilde taşımayı planlayarak gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası ev taşıma hizmetini de bünyemizde bulundurmaktayız. Şehirler arası ev taşımada yine asansörlü nakliyatı hem Ankara hem de diğer illerimiz için kullanmaktayız.

ofis-isyeri-nakliyat-ankara

Ankara Evden Eve Taşıma Hizmetlerimiz

Nakliyat Fiyatları Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık sektörümüz inşaat alanında gelişmelerden, emlak piyasa sıyla her zaman etkilenen taşımacılık sektörünün iş disiplininde ülkemiz de yapılan çok katlı binalar  nedeniyle asansörlü taşımacılık hizmeti ön plandadır. Taşımacılık sektöründe çalışan kişilerin eşyaları sırtlarında birkaç kat aşağı indirmek zorunda kalmalarına son vermek amacıyla ve eşyada doğabilecek hasar oranını azaltmak adına, asansörlü taşımacılık hizmeti uygun bulunmuş ve kısa sürede sektörümüzde uygulanmaya başlanmıştır.

Özen

Nakliye Ücretleri

$

  • Nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların müşterilerini memnun etmeleri gerekli bütün taşımacılık hizmetlerini sunmaları çok önemlidir. Plan dışı gelişen durumlarda teslimatın gecikeceği müşteriye haber verilmelidir. Afet, kaza vb. durumlar dışında teslimat hiç bir şekilde gecikmemelidir.