ozen evden eve nakliyat firması

15 Yıllık Deneyim

Özen Nakliyat Evden eve asansörlü  taşımacılık  En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Özen nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikalarımızdadır. Özen Nakliyat Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Özen Nakliyat Özen nakliyat ’ın sunmakta olduğu hizmetlerin ortak noktasını teşkil edecek müşteri hizmeti standartları

  • Evden eve asansörlü nakliyat hizmetinde yeni teknolojileri kullanarak taşıma
  • Taşıma işlemlerinde asansörlü nakliyat işlerinde teknolojik gelişmeler
  • Taşınacak esyaların paketleme ve ambalajlama alnında kaliteli malzemeler kullanmak
  • Türkiye’nin her yerine hiç bir sınır taşımdan eşyalarınızı güven ile taşıma

Özen Nakliyat Taşımacılık Misyonumuz

Özen Nakliyat evden eve taşımacılık nakliye Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Müşteri ayrımı yapmaksızın, her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz.

Özen Nakliyat Taşımacılık Vizyonumuz

Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Müşteri ayrımı yapmaksızın, her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz.

evden eve nakliyat

Özen Nakliyat 2007 den günümüze

Özen Nakliyat evden eve asansörlü taşımacılık bünyesinde bulundurduğu araçlar ve çalışan uzman personelleri ile hizmet verdiği müşterilerine teknolojik çalışmalar, yüksek deneyim kalitesi ile dinamik bir insan kaynağı bulunmaktadır.

 
 

4,500

Taşıma Yapılan işlem

100%

Müşteri Memnuniyeti

4,500

Mutlu Müşteri